Y. PARALİK

Müşterilerimize kaliteli çözümler sunmak

Firmamız 1958 senesinde Sn. Yusuf Paralik tarafından kurulmuş olup Kıbrıs’ta faaliyet gösterdiği sektörlerde ithalat, toptan, perakende ve online satış yapan lider firmalardan biridir.

İnşaat Malzemeleri tedarikçisi olan firmamız çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ürünlerini müşterilerine etkili şekilde buluşturan bir organizsayona sahip olan firmamızın ana şehirlerde 4 Yapı Marketi, tüm ürünlerini kapsayan bir online satış sitesi, ada genelinde satış yapan pazarlama personeli ve tüm adaya dağıtım yapan bir kargo filosu bulunmaktadır.

Bunun yanında, ithalatını yaptığı ürünlerin satış sonrasında arkasında durmanın ve servis vermenin önemini çok iyi bilen ve ilke edinmiş olan firmamız, bunu Kıbrıs’ta temsilciliklerini yaptığı dünya çapında markalarla sağlayabilmektedir.

Firmamız 1958 senesinde Sn. Yusuf Paralik tarafından kurulmuş olup Kıbrıs'ta faaliyet gösterdiği sektörlerde ithalat, toptan, perakende ve online satış yapan lider firmalardan biridir. İnşaat Malzemeleri tedarikçisi olan firmamız çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerini müşterilerine etkili şekilde buluşturan bir organizsayona sahip olan firmamızın ana şehirlerde 4 Yapı Marketi, tüm ürünlerini kapsayan bir online satış sitesi, ada genelinde satış yapan pazarlama personeli ve tüm adaya dağıtım yapan bir kargo filosu bulunmaktadır. Bunun yanında, ithalatını yaptığı ürünlerin satış sonrasında arkasında durmanın ve servis vermenin önemini çok iyi bilen ve ilke edinmiş olan firmamız, bunu Kıbrıs'ta temsilciliklerini yaptığı dünya çapında markalarla sağlayabilmektedir.

Neden Paralik

Kalite Politikası

Paralik'in kalite taahhüdü, müşterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sınırlı değildir. Firmamızın geniş anlamdaki kalite taahhüdü çalışanlarına güvenli ve uygar bir çalışma ortamı sağlamayı, faaliyet gösterdiği topluma katkıda bulunmayı ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadır.

Benimsediğimiz Nitelikler

Kalite Yönetimi

İleri Teknolojiler

Kişisel Gelişim ve Şirket Geliştirme

Planlama ve Yürütme

Memnuniyet Standartlarımız

Müşterilerimize Sunduğumuz Kaliteli Hizmetler

Memnun Müşteriler
Başarılı Proje
Uzman Ekip
Depolama

Toptan Satış

Ada genelinde bulunan toplam 20.000 metrekare depo alanında toptan ve perakente satışa sunulacak olan ürünler etkili bir şekilde depolanmaktadır. Bu ürünler ada genelinde toptan satış yapan pazarlama personeli ve dağıtım yapan servis araçları ile bayilerimize ulaştırılmaktadırlar.

Uzmanlığımız

Tüm Ürünlerimiz Online Satış Sitemizde Görebilirsiniz

Paralik Online

01.

Benim Yapı Marketim

02.

Benim Bisikletçim

01.

Benim Yapı Marketim

02.

Benim Bisikletçim

03.

Paralik Online

İncelemeler

Müşteri Görüşleri

Harika personel ve yenilikçi teknoloji.

Monty Moni

Bu büyük şirketten yararlanın. Onlarla çalıştıktan sonra size en iyi deneyimi garanti edebilirim.

Mike Hotten

Paralik, Kuzey Kıbrıs’ın en iyi inşaat ekipmanlarını sunar. onları %100 tavsiye ederim

John Bhai
News

Latest Updates

Bize Ulaşın